PROMOCJE
Multitool EURO6  zestaw narzędzi rowerowych - 1655EURO6 UNIOR
Multitool EURO6 zestaw narzędzi rowerowych - 1655EURO6 UNIOR

55,50 zł

Cena regularna: 89,96 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,50 zł
szt.
Wąż ogrodowy 4-warstwowy, 50m 1/2" PROLINE
Wąż ogrodowy 4-warstwowy, 50m 1/2" PROLINE

96,12 zł

Cena regularna: 111,93 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 96,12 zł
szt.
Zestaw kluczy trzpieniowych 2.5-10 sześciokątnych w uchwycie - 220FH UNIOR
Zestaw kluczy trzpieniowych 2.5-10 sześciokątnych w uchwycie - 220FH UNIOR

155,20 zł

Cena regularna: 156,20 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 144,00 zł
szt.
Nasadka do obudowy suportu 16 Notch 1671.16N UNIOR
Nasadka do obudowy suportu 16 Notch 1671.16N UNIOR

153,62 zł

Cena regularna: 193,46 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 153,62 zł
szt.
Trzewiki z Membraną Taktyczne GROM 742 Czarne O3 PROTEKTOR
Trzewiki z Membraną Taktyczne GROM 742 Czarne O3 PROTEKTOR

379,00 zł

Cena regularna: 429,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 429,00 zł
Pistolet do mycia i ropowania PROLINE
Pistolet do mycia i ropowania PROLINE

73,46 zł

Cena regularna: 81,06 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,14 zł
szt.
Dysk-przystawka FI=125MM, gwint M14 (RZEP) PROLINE
Dysk-przystawka FI=125MM, gwint M14 (RZEP) PROLINE

16,54 zł

Cena regularna: 20,17 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,54 zł
szt.
Bitonasadka 1/2" T60 torx 100mm PROLINE
Bitonasadka 1/2" T60 torx 100mm PROLINE

11,20 zł

Cena regularna: 14,02 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,19 zł
szt.
Szlifierka kątowa IND Chicago Pneumatic CP 3650 120AB5
Szlifierka kątowa IND Chicago Pneumatic CP 3650 120AB5

7 774,88 zł

Cena regularna: 8 638,76 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 831,17 zł
szt.
Wkrętak Phillips PH2 x 100 mm soft touch PROLINE
Wkrętak Phillips PH2 x 100 mm soft touch PROLINE

11,58 zł

Cena regularna: 16,61 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,58 zł
szt.
Hełm przemysłowy ochronny, pomarańczowy, KAT. III, CE, LAHTI
Hełm przemysłowy ochronny, pomarańczowy, KAT. III, CE, LAHTI

29,74 zł

Cena regularna: 38,13 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,74 zł
szt.
Klucz jednostronny 14mm płaski w izolacji - 110/2VDEDP UNIOR
Klucz jednostronny 14mm płaski w izolacji - 110/2VDEDP UNIOR

69,49 zł

Cena regularna: 81,75 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,49 zł
szt.
Producenci

Narzędzia GEDORE przekonują swą precyzją i zdolnością do rozwiązywaniu problemów.
To wierni i niezawodni towarzysze w ciężkiej, długotrwałej pracy. W życiu zawodowym i poza nim. Ich wysoka jakość jest zagwarantowana przez stosowanie najwyższej jakości surowców, bezkompromisowe przestrzeganie technologii i wieloletnie doświadczenie oraz fachowość wykwalifikowanych pracowników. Od doradztwa technicznego i konstrukcyjnego aż do wyrobu finalnego - wszystkie życzenia klientów w jednym ręku. Własna produkcja matryc na nowoczesnych obrabiarkach CNC. GEDORE wytwarza jakościowe elementy kute i narzędzia specjalne do wszystkich zastosowań i dla wszystkich gałęzi przemysłu w małych i dużych seriach.

 


GEDORE REDOd ponad 100 lat GEDORE RED buduje swoją markę w oparciu o najwyższą jakość swoich produktów. Produkowane narzędzia poddawane są rygorystycznym testom, tak by sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez klientów na całym świecie. Na rynku narzędziowym marka GEDORE RED uważana jest za synonim jakości.

 


Globus-WapienicaFabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" Sp. z o.o. kontynuując wieloletnie tradycje, sięgające 1921 roku, produkuje specjalistyczne narzędzia do cięcia i obróbki drewna, metali, tworzyw sztucznych oraz świadczy usługi w zakresie ostrzenia i regeneracją narzędzi. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL., PVC, beton itp. Naszą misją jest usatysfakcjonowanie klienta poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, łatwo dostępnych, cechujących się niezawodnością, co osiągamy dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do procesu produkcji i dystrybucji narzędzi marki Globus.

 


UniorReputacja marki UNIOR jest wspólnie tworzona przy współpracy z profesjonalnymi użytkownikami narzędzi, którzy zaufali najlepszym narzędziom do swych prac, partnerami w dystrybucji, którym Unior zapewnia rozwiązania dla punktów sprzedaży jak również sportowcami i kierowcami, którzy osiągają sukcesy z pomocą profesjonalnie przygotowanych rowerów, motocykli czy tez samochodów. Ze swym kompleksowym podejściem Unior demonstruje swoje zrozumienie dla potrzeb użytkowników, klientów i partnerów.
Unior jest dumny z możliwości sponsorowania znanych rowerowych, samochodowych i motocyklowych zespołów, które używają narzędzi UNIOR do serwisowania swojego sprzętu. Narzędzia te są testowane w ekstremalnych warunkach i pomagają zespołom w osiągnieciu wyjątkowych wyników na skale światową.

 


CleanSpaceCleanSpace to definicja innowacji i jakości, łącząca światowej klasy wiedzę specjalistyczną z ciągłymi szkoleniami i wsparciem. Działająca w ponad 36 krajach firma CleanSpace współpracuje z klientami, aby zapewnić i utrzymać maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję. Dbając o jakość i niezawodność produktów, budujemy relacje oparte na zaufaniu i uczciwości, aby użytkownicy naszych masek oddechowych czuli się poinformowani, wyposażeni i wspierani.

 

 


ProlineMarka PROLINE została stworzona przez doświadczonych ekspertów, którzy od lat pracują nad rozwojem narzędzi ręcznych. Oferowane przez nich rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i wymagających amatorów, którzy chcą szybko i sprawnie korzystać z narzędzi ręcznych w swoich codziennych pracach. Wytrzymałe i dokładnie wykonane narzędzia poddawane są testom w ekstremalnych warunkach, przechodzą surowy proces selekcji, który gwarantuje najwyższą jakość.

 


Lahti ProOdzież robocza marki Lahti Pro to nowoczesna linia zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkownika, odpowiadająca najwyższym wymaganiom jakościowym. Skandynawski design zapewnia czystą, modną i uniwersalną formę. Innowacyjne materiały, z których wykonana jest odzież robocza Lahti Pro poddawane są wieloetapowym testom w ekstremalnych warunkach. Lahti Pro to kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP, niemalże dla każdej grupy zawodowej.

 

 


MARELDEverything happens when the light turns on. Niezależnie od tego co robisz – czy zajmujesz się stolarstwem, malowaniem, wykonywaniem prac montażowych, napraw, odlewnictwem, wykonywaniem wykopów, czy biegasz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz wspinaczkę – dążysz do perfekcji. Dlatego podczas tworzenia wszystkich produktów przyświeca nam jeden cel: umożliwienie Ci wykonania pracy w warunkach oświetleniowych najbardziej zbliżonych do naturalnych. Gdy wybierasz Mareld, otrzymujesz doskonałe produkty opracowane w Szwecji. Aby mieć pewność, że zaspokajamy wszystkie potrzeby w zakresie profesjonalnego oświetlenia, ściśle współpracujemy z profesjonalistami z branży, a także z elitą sportowców. Użytkownicy naszych produktów wybierają Mareld, ponieważ nie mogą i nie chcą iść na żaden kompromis w swoich działaniach. A Ty możesz?

 


LimitFirma Limit to szwedzki producent narzędzi pomiarowych zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Narzędzia Limit cechują się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie znajdują się przyrządy pomiarowe z zakresu techniki warsztatowej i elektrotechniki oraz przyrządy do pomiarów czynników klimatycznych i środowiskowych.

 

 


KLINGSPORKlingspor jest producentem narzędzi do obróbki powierzchni i kształtowania metodą szlifowania. Firma specjalizuje się w obszarach, które obejmują materiały ścierne na podkładach oraz tarcze do cięcia i szlifowania zgrubnego.

 

 


OPTIMUMOptimum to niemiecka marka maszyn do obróbki metalu, która od wielu lat jest ceniona za wysoką jakość, precyzję i wyjątkowo długą żywotność obrabiarek. Produkty Optimum to m.in.: tokarki, frezarki, wiertarko-frezarki, piły taśmowe i tarczowe. Szeroka oferta maszyn Optimum skierowana jest zarówno do zakładów rzemieślniczych, małych i średnich firm, jak i przemysłu.

 

 


METALLKRAFTMaszyny Metallkraft cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Długoletnie doświadczenie w produkcji specjalistycznych maszyn pozwala nam na dostarczanie najwyższej jakości produktów, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Do kluczowych zalet maszyn Metallkraft należy łatwa obsługa, szeroka gama funkcji, solidna konstrukcja i najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

 


HOLZKRAFTHOLZKRAFT – Wysokiej jakości maszyny do obróbki drewna Doświadczenie kilkudziesięciu lat w połączeniu z wymaganiami naszych klientów stanowi podstawę nowoczesnych, bezpiecznych i przede wszystkim wydajnych maszyn. Aby odróżnić wymagania użytkowników z rzemiosła, przemysłu, szkoleń i produkcji, HOLZKRAFT oferuje kilka asortymentów produktów, które są specjalnie dostosowane do tych grup użytkowników: Maszyny wtórne dla małych przedsiębiorstw, szkół i wymagających użytkowników prywatnych, którzy pracują profesjonalnie i precyzyjnie, a także dla rzemiosła, przemysłu i szkoleń Maszyny standardowe ciężkie i maszyny specjalne do produkcji.

 


HOLZSTARHolzstar — niemiecki producent, który działa na rynku od ponad 50 lat. Obrabiarki do drewna prezentowanej marki są cenione w całej Europie, znane są z wysokiego komfortu użytkowania i precyzji wykonywanej pracy. Holzstar, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkuje maszyny do drewna zarówno przeznaczone do użytku domowego, jak i warsztatowego. Proponowane ceny urządzeń w stosunku do jakości są niskie i konkurencyjne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę żywotność i solidność wykonania tokarek, pił ukośnic, wyrówniarek czy choćby frezarek. Swoją ofertę kieruje zarówno do początkujących majsterkowiczów, jak i prawdziwych profesjonalistów. Maszyny tej firmy charakteryzują się niezawodnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, zdumiewającą precyzją pracy oraz zadbaniem o komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

 


UNICRAFTUnicraft — to niemiecki producent, specjalizujący się w wyposażeniu warsztatu. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i chcesz uzyskać korzystny stosunek ceny do wydajności, masz gwarancję podjęcia właściwej decyzji o zakupie marki UNICRAFT.

 


AIRCRAFTAircraft oferuje szeroką paletę maszyn pneumatycznych. Sprężarki śrubowe oraz tłokowe to gwarancja czystego, sprężonego powietrza w Twojej firmie! Dostarczamy także wszelkie narzędzia pneumatyczne!

 


CLEANCRAFTCleancraft to renomowany niemiecki lider specjalizujący się w produkcji urządzeń przeznaczonych do czyszczenia przemysłowego oraz wyposażenia do nich. Urządzenia tego producenta są najpopularniejszym wyborem wśród właścicieli wysokopowierzchniowych zakładów i małych warsztatów, które wymagają czyszczenia o wysokim poziomie intensywności. Cleancraft w swojej ofercie posiada m. in. odkurzacze przemysłowe, szorowarki czyszczące, czy choćby myjki wysokociśnieniowe. Te urządzenia marki Cleancraft znane są ze swojej efektywności i łatwości w użytkowaniu, zapewniając każdemu komfort, nawet przy najbardziej żmudnych zadaniach.

 


SchweißkraftSchweißkraft to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości sprzętu techniki spawalniczej, który jest dostarczany do niemieckich oraz europejskich producentów, zgodnie z ich specyfikacjami. Jakość i precyzja wykonanych narzędzi spawalniczych przez markę Schweißkraft jest potwierdzona przez patenty REHM. Takie urządzenia podlegają rygorystycznym i surowym kontrolom produkcyjnym i końcowym, by zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkujących ich osób. Celem Schweißkraft jest wykonanie wysokiej jakości sprzętu z najlepszych materiałów, które zapewnią pożądany efekt pracy dzięki wygodnej i łatwej obsłudze.

 


Chicago PneumaticDzięki dogłębnemu zrozumieniu potrzeb klientów Chicago Pneumatic od 1901 roku dostarcza niezawodne rozwiązania. Jesteśmy światowym producentem wydajnych narzędzi elektrycznych, sprężarek, generatorów, masztów oświetleniowych i urządzeń hydraulicznych do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, by były wydajne i przez długi czas pozostawały użyteczne dla klientów. People. Passion. Performance. Oto nasze zobowiązanie.

 


SonnigerSONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy specjalistami w zakresie nagrzewnic powietrza oraz kurtyn powietrznych. Produkty SONNIGER to prosty wybór – czytelny asortyment dokładnie odpowiada potrzebom rynku. Doradcy SONNIGER to zespół otwartych, kompetentnych, dynamicznych i gotowych do współdziałania ludzi.

 


DLKJesteśmy jedyną firmą w Polsce produkującą we własnym zakresie kompletne wyposażenie stanowisk spawalniczych, szlifierskich, montażowych. Duże doświadczenie i wiedza merytoryczna pracowników firmy w ciągu ostatnich lat pozwoliły osiągnąć znaczącą pozycję na rynku w naszej branży w Polsce. Wysoka jakość naszych produktów oraz znana marka znalazły uznanie również na rynkach zagranicznych, praktycznie na wszystkich kontynentach. 16-sto letnie doświadczenie w branży, znajomość produktów oraz chęć pomocy w doborze towaru to nasza siła. Śledząc zmiany na rynku, na bieżąco dostosowujemy ofertę do oczekiwań naszych klientów.

 


POMETPaństwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego „Pomet” Wronki na przestrzeni swojej 60-letniej historii należało zawsze do wiodących przedsiębiorstw w branży spawalniczej. Dobre wyniki ekonomiczne w przedsiębiorstwie zawdzięczamy zdolnościom i ambicjom kadry techniczno-inżynieryjnej, dobrze zorganizowanej sieci dystrybucji wyrobów, szukaniu nowych rozwiązań technicznych. Sporo wnosi do tego procesu wdrożony System Zapewnienia Jakości ISO 9001, który mobilizuje i czyni odpowiedzialnym za wykonaną pracę wszystkich – bez wyjątku – pracowników. W dającym się przewidzieć rozwoju spawalnictwa, jesteśmy wszędzie tam gdzie chodzi o zmniejszenie zagrożeń dla zdrowia i życia, dostosowujemy swoją produkcję do aktualnego stanu prawa, norm i bhp.

 


NEO TOOLSMarka NEO to wyznacznik prawdziwego profesjonalizmu. W kompetencji marki leży dostarczanie niezawodnych narzędzi, które charakteryzuje wytrzymałość, precyzja wykonania, wysoka jakość. Marka NEO od lat wyznacza standardy w dziedzinie jakości. Nasze narzędzia ręczne stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Produkty NEO Tools powstają w oparciu o najlepsze materiały i najnowsze technologie. Wierzymy, że bezkompromisowa jakość to wyznacznik prawdziwego profesjonalizmu, dlatego w kompetencji marki NEO leży dostarczanie niezawodnych narzędzi przetestowanych zarówno w specjalnych laboratoriach, jak i w miejscach pracy profesjonalistów. Dowodem najwyższej jakości produktów NEO są również przyznawane certyfikaty w tym TUV, DIN, ISO oraz szerokie grono zadowolonych konsumentów w kraju jak i za granicą.

 


GraphiteGRAPHITE to elektronarzędzia przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Doskonale sprawdzają się w pracy w domu i warsztacie. Wysoka jakość komponentów i materiałów, z których wykonane są obudowy pozwala na wygodną pracę bez obaw o funkcjonalność i usterki. Narzędzie GRAPHITE doskonale uzupełniają umiejętności naszych użytkowników i pozwalają na realizację najbardziej ambitnych planów.

 


MilwaukeeMILWAUKEE® to przodujący producent elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej. Firma koncentruje się na produkcji najlepszych produktów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Marka Milwaukee to profesjonalne narzędzia o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności.

 

 


BMM TOOLSBMM TOOLS oferuje szeroki zakres narzędzi precyzyjnych do obróbki skrawaniem metali. Oferta skierowana jest do wymagających klientów, gdzie wysoka jakość narzędzi jest standardem pracy. Przy produkcji narzędzi BMM zachowane są najwyższe standardy jakości, co wprost przekłada się na jakość narzędzi, komfort i bezpieczeństwo pracy. Wydajność skrawania jest wysoka, a czas obróbki maksymalnie skrócony.

 


M-TOOLSM-Tools to renomowana marka narzędzi, która cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów oraz entuzjastów majsterkowania na całym świecie. Firma M-Tools znana jest ze swojego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości narzędzi, które spełniają najwyższe standardy wydajności i trwałości.

 


AlpinusMarka Alpinus od zawsze napędzana była pasją, brakiem kompromisów i potrzebą wzbijania ponad przeciętność. Po latach nieobecności na rynku wraca jako polska marka należąca do firmy Alpinus group sp. z o.o. Producent przeobraził się i dostosował do teraźniejszych realiów - doświadczenie z poprzednich lat w nowej odsłonie i z nieco odmienionym przesłaniem. Marka Alpinus czerpie z lifestylu, stawia na funkcjonalność oraz jest wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wsparcia. Przenieś produkty Alpinus na szczyty... Własnych możliwości.

 


ProtektorOferujemy szeroki wybór specjalistycznego obuwia spełniającego nawet najbardziej rygorystyczne normy. Jeżeli pracujesz w zawodzie, w którym potrzebne są buty o specjalnych parametrach, zajrzyj do nas, a z pewnością znajdziesz modele, które sprawdzą się podczas wykonywania działań pracowniczych.. U nas znajdziesz specjalistyczne obuwie damskie i męskie, które możesz wykorzystać w zawodach wymagających określonej odzieży ochronnej.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl